İlanlarınızı artık ACİL ve SATILDI ifadeleri ile etiketleyin.

Apr 24, 2017
 Bundan böyle ücretsiz olarak verdiğiniz ilanlarınıza "ACİL" veya "SATILDI" etiketleri koyabileceksiniz. Birçok ilan hizmeti veren sayfalarda ücretli olan bu seçenek, Sahibindenilan.com sayfamızda ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur.
Acil olan ilanlarınızı "ACİL" etiketiyle etiketlendirip ziyaretçilerin ilgisini acil ilanınıza doğru çekebilirsiniz. Ya da Satılmış olan ilanlarınızı yayından kaldırmadan önce "SATILDI" ibaresiyle etiketlendire bilirsiniz. "SATILDI" etiketini kullanırsanız ilan 7 gün boyunca "SATILDI" etiketiyle çıkacak ve 7 gün sonra ilanın yayını siz ilanı silene kadar askıya alınacak veya bu ifadeyi kaldırarak ilana devam edecektir. Özellikle Emlak Ofisleri, Oto Galerileri başarılı performanslarını bu özellik ile ziyaretçilerle paylaşmış olacaklardır. Kullanıcılar da takip ettikleri ilanın son durumunu görmüş olacaklardır.

Bu özelliklerimizi kullanmak için  https://www.sahibindenilan.com/ adresimize kullanıcı hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Emlak İlanlarım veya Vasıta İlanlarım sayfasını ziyaret edin. "Satıldı" veya "Acil" ibaresi ile etiketlemek istedğiniz ilanı bulun ve yanındaki aşağı açılan menüden "Satıldı" veya "Acil" ifadesini seçin. Eğer bu ifadeleri kaldırmak isterseniz onun yerine "İlanda" ifadesini seçmeniz yeterli olacaktır.

Saygılarımızla

Sahibindenilan Team

Listings to be compared

There are no listings to compare
Sign in
Username
Password
Forgot your password? Remind