İlanlarınızı ACİL veya SATILDI ifadeleri ile etiketleyin.

24.04.2017
  Bundan böyle ücretsiz olarak verdiğiniz sahibinden ilanlarınıza "ACİL" veya "SATILDI" etiketleri koyabileceksiniz. Birçok ilan hizmeti veren sayfalarda ücretli olan bu seçenek, Sahibindenilan.com sayfamızda ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur.
  Acil olan ilanlarınızı "ACİL" etiketiyle etiketlendirip ziyaretçilerin dikkatini acil ilanınıza doğru çekebilirsiniz. Ya da Satılmış olan ilanlarınızı yayından kaldırmadan önce "SATILDI" ibaresiyle etiketlendire bilirsiniz. "SATILDI" etiketini kullanırsanız ilan 7 gün boyunca "SATILDI" etiketiyle çıkacak ve 7 gün sonra ilanın yayını siz ilanı silene kadar askıya alınacak veya bu ifadeyi kaldırarak ilana devam edecektir. Özellikle Emlak Ofisleri, Oto Galerileri başarılı performanslarını bu özellik ile ziyaretçilerle paylaşmış olacaklardır. Kullanıcılar da takip ettikleri ilanın son durumunu görmüş olacaklardır.
  Bu özelliklerimizi kullanmak için  http://www.sahibindenilan.com adresimize kullanıcı hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Emlak İlanlarım veya Vasıta İlanlarım sayfasını ziyaret edin. "Satıldı" veya "Acil" ibaresi ile etiketlemek istedğiniz ilanı bulun ve yanındaki aşağı açılan menüden "Satıldı" veya "Acil" ifadesini seçin. Eğer bu ifadeleri kaldırmak isterseniz onun yerine "İlanda" ifadesini seçmeniz yeterli olacaktır.

Saygılarımızla
Sahibindenilan Team

Karşılaştırılan İlanlar

Karşılaştırma listesi boş
Giriş Yap
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum Hatırlat