İlan Yayınlama Kuralları


1. İlan sahibi, girişini yaptığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.
2. İlan başlığı ve ilan açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine veya linklerine yer verilmemelidir. Telefon numarası ve kullanıcı adı sadece “Kullanıcı bilgileri” bölümünde yayınlanmalıdır. İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece ilan verilen hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Belirtilen bölümlere herhangi bir reklam içerikli yazı eklenemez. 
3. İlanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar ilan verilen ürüne ait olmalıdır. Fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalıdır. Logo ve benzeri fotoğraflar, farklı e-ticaret web sitelerinin linkleri ya da isimleri Sahibindenilan tarafından ilan içeriğinden silinecektir.
4. İlan ile ilgili açıklayıcı alanlara doğru bilgiler girilmelidir. 
5. Her bir ürün için sadece bir ilan yayınlanabilir. Bir kurumsal veya bireysel üyelik altında aynı ürün için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar Sahibindenilan tarafından sistemden silinecektir.
6. Bir ilan içerisinde birden farklı ürün için ilan verilemez. 
7. İlan verilen ürünlerin fiyatları doğru girilmelidir. Fiyat tam olarak ilan verilen ürünün fiyatı olmalıdır.
8. İlan başlığı içerisinde ilan verilen ürünün bilgileri dışında herhangi bir bilgi girilmemelidir.
9. Girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek sisteme tekraren girilemez. Bir ilanın silinerek aynı ilanın sisteme tekrar yeni baştan girilmesi şeklindeki ve benzeri nitelikteki faaliyetleri gerçekleştiren üyelerin ilgili ilanları silinebilir, üyelikleri dondurulabilir ve/veya üyelikleri iptal edilebilir.
10. Satılmış, kiralanmış veya arz edilmekten vazgeçilmiş ilanlar yayından kaldırılmalı, satılan ürünler istenirse "SATILDI" olarak etiketlendirilerek yayında tutulabilir.

İlan sahibi, www.sahibindenilan.com adresinde ilan yayınlayarak, Sahibindenilan tarafından belirlenmiş ve yine Sahibindenilan tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.
İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, kullanıcıların üyelikleri onlara haber vermeksizin tek taraflı olarak askıya alınabilir, iptal edilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir. Bu kurallar hem bireysel hem kurumsal üyelerimiz için geçerlidir. İlan girişinde bulunan üye, yukarıda belirtmiş olduğumuz kurallara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Karşılaştırılan İlanlar

Karşılaştırma listesi boş
Giriş Yap
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum Hatırlat