Sıkca Sorulan Sorular

07.02.2017
Sayfamızda "Bireysel", "Emlak Ofisi" ve "Vasıta Firması" isimleri ile 3 ayrı kullanıcı hesap tipi mevcuttur. Bütün hesap tiplerinin hepsinde hesap açmak ve ilan vermek ücretsizdir.

Bireysel Hesap Tipi : İlan vermek veya var olan ilanları takip etmek isteyen ferdi ziyaretçiler için ideal bir hesap tipidir. Bu hesap tipi sahipleri sayfamızda her kategori için ilan verebilir, verilen ilanları takip edebilir.

Emlak Ofisi Hesap Tipi : İsmindende anlaşılacağı gibi Emlak kuruluşları için uygun bir hesap tipidir. Bu hesap tipi yanlızca emlak ilanları verebilirler. Diğer kullanıcılara göre daha fazla emlak ilanı verebilirler. Site içersinde kendilerine ait ilanlarının ve firma bilgilerinin yayınlandığı sayfayalara sahip olurlar.

Vasıta Firması Hesap Tipi : Vasıta ticaretiyle uğraşan Otomobil, Motosiklet ve Deniz Taşıtı alım satımı yapan ticari kuruluşlar için uygun bir hesap tipidir. Bu hesap tipi yanlızca vasıta ilanları verebilirler. Diğer kullanıcılara göre daha fazla vasıta ilanı verebilirler. Site içersinde kendilerine ait ilanlarının ve firma bilgilerinin yayınlandığı sayfayalara sahip olurlar.

Karşılaştırılan İlanlar

Karşılaştırma listesi boş
Giriş Yap
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum Hatırlat