Sıkca Sorulan Sorular

28.03.2017
   İlanlarınız satıldıktan sonra isterseniz "SATILDI" ifadesi ile 7 gün boyunca etiketlenebilir. Belirtilen süre dolduktan sonra ilanınız askıya alınacak fakat tekrar ilana koyabilmeniz veya tamamen ilanlarınızdan kaldırabilmeniz için tarafınızdan ulaşılabilir olacaktır. İlanınıza "SATILDI" ifadesi koymak için sitemize, kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın daha sonra sağ üst köşede bulunan adınıza kayıtlı alana girin. Emlak ilanlarım veya Vasıta ilanlarım bölümüne girerek ilanınızı bulun. Satıldı ibaresini koymak istediğiniz ilanın yanında aşağı doğru açılan menüden "İlanda" ifadesi yerine "SATILDI" ifadesini seçin. Artık ilanınız sayfamızda "SATILDI" etiketi ile gözükecektir. İlanınızı tekrar yayına sokmak isterseniz "SATILDI" ifadesi yerine "İlanda" ifadesini seçmeniz yeterli olacaktır. 
   Satılan ilanlarınızı sitemizden silmeden önce " SATILDI" ifadesi ile etiketlemeniz firmanızın sonuca ulaştırdığı işleri kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayacaktır. Buda firmanızın başarısını göstermek için faydalı olacaktır.
   Aynı zamanda Acil ilanlarınız için "ACİL" ifadesi de koyabilirsiniz. Satıldı ifadesi için tarif edilen yolu takip edin ve satıldı ifadesi yerine "ACİL" ifadesini seçin. Acil ifadesi için bir süre kısıtlaması yoktur. Siz bu acil ifadesini kaldırana kadar ilanınız "ACİL" ifadesiyle yayınlanacaktır. Bu ifadeyi kaldırmak için "ACİL" ifadesi yerine tekrar "İlanda" ifadesini seçmeniz yeterli olacaktır.

Karşılaştırılan İlanlar

Karşılaştırma listesi boş
Giriş Yap
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum Hatırlat